Flo Rida biografie

Flo Rida (narozen jako Tramar Dillard roku 1979) je americký rapper, který byl dříve součástí Live Crew 2.


Dillard přišel na svět v Carol City na Floridě. Během dospívání, účinkoval spolu s hip-hop skupinou 2 Live Crew. Jeho vystupováná s Fresh Kid Ice si brzy všiml Jodecův DeVante Swing, ale ani jeden z hlavních labelů nebyl připraven nabídnout jakoukoli smlouvu. Z tohoto důvodu se Flo Rida přihlásili na University of Nevada, a pak Barry University.


Po telefonátu z Poe Boy Entertainment, se vrátil domů a podepsal s nimi v roce 2007 smlouvu. A začal se identifikovat sumělci pocházejícími z Floridy, jako jsou Trick Daddy, Trina a Rick Ross.


Flo Ridy první promo singl, představený Ricky Rossem je známý jako "Birthday". Jeho první singl, která vstoupil v širší známost se jmenuje "Bitch, I'm From Dade County". V té době již na nahrávce Flo Ridy hostují jména jako Dre nebo Brisco.


V roce 2008 vydává Flo Rida své první album Mail. Singl "Low" s T-Pain zaznamenává obrovský obchodní úspěch. Ještě jeden singl "Elevator" zpropaguje svou účastí známý hip-hoper Timbaland. Poslední skladba z tohoto alba "Roll" pro změnu propaguje Sean Kingston.


Flo Rida začal nahrávat své 2. album jen jeden rok po vydání alba Mail. R.O.O.T.S., název 2. album představuje the Route of Overcoming the Struggle. Album bylo vydáno v roce 2009, toto album zahrnuje produkci umělců jako je DJ Montay a Dr. Luke.


Najděte texty písní od Flo Rida !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.