J. Cole biografie

Jermaine Lamarr Cole, známý jako J. Cole je renomovaným producentem hip hopových nahrávek a umělcem z Ameriky. J. Cole se narodil 28. ledna 1985 ve Frankfurtu v západním Německu a vyrůstal v Fayetteville v Severní Karolíně. Slavným rapperem se stal po vydání mixtape nazvaný 'Come Up'. Vydal ještě dvě další mixtapes.


V roce 2011 vydal J. Cole své první studiové album s názvem "Cole World: The Side Story". Na americkém Billboard 200 dosáhl nejvyšší pozice a RIAA ji ocenila jako platinovou. Vydání dalších dvou alb hrálo obrovskou roli a udělali z něj globální hvězdu. První z nich bylo album "Born Simmer" (2013) a druhé "2014 Forest Hills Drive". Tyto dvě alba získala od kritiků hodně pozitivních recenzí a obě byla oceněna jako platinové.


Album "Forest Hills Drive 2014" mu přineslo první nominaci na Grammy za nejlepší rapové album. J. Coleovo čtvrté album '4 Your Eyez Only' vyšlo v roce 2016 a dosáhlo stalo se číslem jedna na americkém Billboard 200.


J. Cole se nikdy neučil na klavír v žádné hudební škole, ale i přesto je kouzelníkem při hře na něm. Pracuje také jako producent, kromě toho, že je kreativní génius. Cole vydal singly pro známé umělce jako Janet Jackson a Kendrick Lamar.


Tento hudebník vlastní další společnosti, jako je Dreamville Records, a také spravuje neziskovou organizace s názvem Dreamville Foundation. J. Cole provedl mnoho charitativních prací pro zlepšení životní úrovně chudých a jeho rozhodnutí ubytovat svobodné matky v dětském domově zdarma získalo velké ocenění z různých částí společnosti. Toto humanitární cítění z něj dělá jedinečnou personu.


Najděte texty písní od J. Cole !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.