James Arthur biografie

James Andrew Arthur, známý jako James Arthur, je slavný hudebník a zpěvák z Velké Británie. Narodil se 2. března 1988 v Middlesbroughu v Anglii a začal psát a nahrávat písně už jako teenager.


Pod Syco Music vydal svůj singl nazvaný "Impossible" a stal se písní číslo jedna v britské Singles Chart. To byl úžasná začátek pro začínajícího umělce jako byl on a pouze ve Velké Británii se prodalo více než 1,4 milionu kopií toho singlu. Celosvětový prodej činil přibližně 2,5 milionu kopií.


Druhý singl "You're Nobody Till Somebody Loves You" také upoutal pozornost velkého počtu lidí ve Velké Británii. Umístil se na druhém místě v britské Singles Chart a tento ohromující úspěch ho samozřejmě namotivoval k vydávání dalších písní.


Jeho první studio album s názvem "James Arthur" bylo vydáno v roce 2013 a album obsahuje i předchozí singl  "Impossible". Na UK Albums chart se umístilo na 2. místě a stalo se 30. nejprodávanějším albem roku ve Velké Británii.


Po vydání tohoto alba se dostal do série sporů, které vyvrcholily tím, že iTunes nabízí Jamesi Arthurovi vrácení honoráře. V roce 2014 Arthur ukončil svou spolupráci se společností Syco a uzavřel novou smlouvu s Columbia Records (v roce 2015). Jeho druhé album nazvané "Back From the Edge" bylo vydáno v roce 2016 a singl z tohoto alba "You Will not Let Go" se UK Singles chart umístil na 1. pozici . Tomuto singlu se zde podařilo udržet svou 1. pozici po dobu tří týdnů po sobě jdoucích a také se umístil v USA Billboard chart. James Arthur v roce 2016 znovu uzavírá smlouvu se společností Syco.


Podle Arthura, ho hlavní zpěvák a zpěvák Nirvány Kurt Cobain, inspiroval k tomu, aby nastoupil hudební kariéru. James Arthur je také obdivovatelem Michaela Jacksona, Prince a Miguela.


Najděte texty písní od James Arthur !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.