Selena Gomez biografie

Krásná, rozkošná, atraktivní a roztomilá Selena Gomez pocházející z USA je aktuálně již dobře známá herečka, stejně jako zpěvačka. Její tvář je známí díky účinkování v televizním seriálu Wizards of Waverly Place. Selena je také velmi populární díky albům jako A Year Without Rain, Kiss & TellWhen the Sun Goes Down. Selena Gomez se narodila rodičům Mandy Teefey a Ricardo Joel Gomezovi jako Selena Marie Gomez. Narodila se ve skromné ​​domácnosti v Texasu, USA. Je tím pádem američanka, ale italsko - mexického původu.


Na konci roku 2010 byla Selena viděna s Justinem Bieberem při intimních záležitostostech. Bieber je uznávaný zpěvák a hudební umělec z Kanady. Zmiňovaný vztah bohužel nebyl z nejšťastnějších, protože se po opakovaných rozchodech definitivně v roce 2013 rozpadá.


Selena se musela probíjet životem už jako dítě. Příjmy rodičů byly nízké ​​a tak někdy neměli dostatek peněz ani na jídlo. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo 5. Její zájem o herectví v probudila její matka, která se jako herečka připravovala divadelní představení a malá Selena jí při tom pozorovala. Jako dítě s krásným hlasem se Selena začala objevoval v celé řadě přestavení a nakonec získává v roce 2002 první roli jako herečka v televizním pořadu Barney & Friends. Velký úspěch zaznamenala v roce 2007 poté, co se začala objevovat v Disneyho seriálu Wizards of Waverly Place. Zde získala mzdu ve výši $25.000 za každou epizodu a její celkové příjmy činí $24 milionů.


Najděte texty písní od Selena Gomez !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.