Shawn Mendes biografie

Shawn Mendes přišel na tento svět jako Shawn Peter Raul Mendes v roce 1998 v kanadském Torontu. Byl vychován v okrajové části města s názvem Pickering. Svou hudební kariéru začal v roce 2013 vydáním jeho 1. coveru videoklipu na Vine. Je to jen 6 sekund dlouhý videoklip, ve kterém vystupuje s kytarou v ruce. I přes svou krátkou stopáž se video stává velice populární šíří se rychlostí lesního požáru.


Shawn pokračuje ve vydávání coverů, ale navíc začíná vydávat své vlastní originální písně. Jeho videoklipy se šíří pomocí Vine, YouTube, Twitteru, Instagramu a vlastně všech dostupných sociálních médií jež to umožňují a dohromady získávají neuvěřitelné množství shlednutí.


Nyní s více než 15 miliony zhlédnutí na YouTube a s více než 1,8 milionu Vine fanoušků je Shawn Mendes třetím nejsledovanějším hudební umělecem na Vine a překonal osobnosti jako je Justin Beiber, Wiz Khalifa a Mac Miller. A stává se pravděpodobně nejvíce zmiňovaným mladým umělcem v hudbě.


V roce 2014 Shawn vydal své první EP "The Shawn Mendes." Tato deska debutovala na 5. příčce Billboard 200 a obsahuje i hitovku "Life of the Party", který vystoupal až 24. příčku Billboard 100 a udělal Mendese nejmladším umělecem, který se dostal do top 25 svou debutovou písní.


Najděte texty písní od Shawn Mendes !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.