Zayn Malik biografie

Zayn Malik je zpěvák a písničkář z Anglie. Narodil se 12. ledna 1993. Je úspěšným zpěvákem hned od začátku co si začal psát písně a zpívat. V roce 2010 se představil v hudební soutěži The X Factor. Vyhrál a vrátil se do soutěže spolu s Liamem Paynem, Harry Stylesem, Louisem Tomlinsonem a Niall Horanem. Ti spolu vytvářili chlapeckou skupinu nazvanou One Direction. Během jeho působení v této skupině vydat album s názvem Up all Night, Midnight memories, Four a Take me Home. Je to skvělý zpěvák po celou dobu jeho působení na budební scéně. Výdává jedno album za druhým.


Malik je známý jako jeden z nejvíce kreativních hudebních skladatelů. Je velmi populární ve Velké Británii, USA a dalších zemích. Jeho skladby jsou uklidňující, dojemné a krásné. Malik je schopen pojmenovat současné potíže světa pomocí svých krásných písní. Je jedním z nejlepších a nejtvořivějších hudebníků. Zayn Malik má velkou touhu psát a zpívat. Mnoho aspirujících zpěváků ho napodobuje a sleduje jeho styl. Téměř každá každá píseň, kterou napíše je hitem.


Najděte texty písní od Zayn Malik !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.