Zayne / Taylor Swift biografie

Dnes je běžná praxe pro hudebníky velkcýh jmen, aby se sešli a spolupracovali na hudebních projektech. Poměrně nedávno, tak začali spolupracovat Zayne Malik a Taylor Swift a každý přinesl svůj osobitý styl a spojili je dohromady, aby vytvořili něco více.


Jen v případě, že jste posledních deset let žili v jeskyni, jste si nevšimli jmen Taylor Swift, což je americký zpěvák a skladatel a Zayne, což je britský zpěvák a skladatel. Oba tito umělci dosáhli velkého úspěchu ve své sólové kariéře a chtěli se posunout dál.


Spolupráce se Zayne a Taylor Swifta byla zaměřena na vytvoření originálního soundtracku pro film "Fifty Shades Darker", který debutoval v roce 2017. Není proto divu, že hudba, kterou vytvořili, byla také nazvána "I Don't Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker)." Nicméně většina lidí ji znají pod názvem "I Don't Wanna Live Forever".


Podle dostupných zdrojů, Taylor Swift vynaložil spoustu úsilí při psaní písně. Samozřejmě v tom pomohl také Jack Anton Antonoff a Sam Dew. Píseň byla oficiálně produkována Antonoffem. Single byl poprvé vydán 9. prosince 2016 pod Universal Music Group. Oficiální hudební video přišlo brzy po tiskové zprávě, která byla datována na 27. června 2017. "I Don't Wanna Live Forever" je oficiálně zařazena pod žánr electro-R&B.


Pokud jste pozorně poslouchali texty a viděli jste videoklip, je těžké nepostřehnout skutečnost, že píseň vychází z různých situací, které se objevily ve filmu "Fifty Shades Darker". V rámci skladby si Zack a Taylor Swift pohrávají s "Romantic Overtures". Část, ve které Zayne zpívá falsetto, zatímco Swift uvažuje o skutečném významu vztahu, je toho příkladem.


Spolupráce Zayne a Taylor Swifta je velmi dobře hodnocena kritiky. Entertainment Weekly ji ohodnotila známkou B +. Spousta kritiků tvrdí, že spolupráce, na straně Taylora Swifta, stále nebyla vrcholem, výkon Zayneho je to nejlepší co zatím předvedl.


Najděte texty písní od Zayne / Taylor Swift !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.