Diskopříběh soundtrack karaoke texty

Získej karaoke texty Diskopříběh soundtrack, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Diskopříběh soundtrack. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Soundtrack - Discopříběh - Discopříběh
Videoklip a text písně Discopříběh od Soundtrack - Discopříběh. ááááááááááaaa Žiju si svůj diskopříběh, jéjéjééje Všechno se nám ..
Soundtrack - Discopříběh - Diskopříběh 2
Videoklip a text písně Diskopříběh 2 od Soundtrack - Discopříběh. Mám svůj svět jinak vymyšlenej, lajny tvý dávno už neplatí mám svůj svět ..
Soundtrack - Diskopříběh 2 - Hlavně, že já se znám
Videoklip a text písně Hlavně, že já se znám od Soundtrack - Diskopříběh 2. Tak mlč, jak chceš, co nadělám, hlavně, že já se znám...
Diskopříběh 2 od Soundtrack - Discopříběh
Nesnáším, když někdo by mi chtěl můj život pořád lajnovat, děsí mě, když bych musel s cizím snem jako s kufrem na nádraží stát, mý cesty jsou už jiný nežli táty,
Soundtrack - Discopříběh - Správnej čas
Videoklip a text písně Správnej čas od Soundtrack - Discopříběh. V obejváku rodiče si uši zacpávají: ;Slyšíš, ztlum to, zblázníme se! a hned..
Soundtrack - Discopříběh - Vidim te vsude
Videoklip a text písně Vidim te vsude od Soundtrack - Discopříběh. REF: Že ty seš, jiná než, než za jakou sem tě měl. Já už vím, co ty chceš, ..
Soundtrack - Discopříběh - Je to blizko
Videoklip a text písně Je to blizko od Soundtrack - Discopříběh. A když pak jdu ulicí tak jako jeden z davu Zdá se mi že to co hledám Zase hledá..
Soundtrack - Discopříběh - Žádná bouřka věčně netrvá
Videoklip a text písně Žádná bouřka věčně netrvá od Soundtrack - Discopříběh. REF.: Roztrhaj, mraky se roztrhaj, vyhladí, vrásky se vyhladí. J..
Soundtrack - Discopříběh - Máma
Videoklip a text písně Máma od Soundtrack - Discopříběh. V přízemí vítr šílí, dům je plnej škvír, já zas nejdu spát, zas mám řeč s mámo..
Soundtrack - Discopříběh - Hele, nemachruj
Videoklip a text písně Hele, nemachruj od Soundtrack - Discopříběh. Hele, znáš to, na mě nic nemachruj, ty seš správnej, tak si dobře pamatuj, já ..
Soundtrack - Discopříběh - Co mi scházelo jsi byla ty
Videoklip a text písně Co mi scházelo jsi byla ty od Soundtrack - Discopříběh. Stál bych před vchodem jako svázanej byl bych prázdnej v hlavě bych ..
Soundtrack - Discopříběh - Past na mýho tátu
Videoklip a text písně Past na mýho tátu od Soundtrack - Discopříběh. Je to past, past pěkně nalíčená (na mýho tátu), past, past, jaktože to ne..
Soundtrack - Discopříběh - Tak na to šlápni
Videoklip a text písně Tak na to šlápni od Soundtrack - Discopříběh. R:Tak na to šlápni a koukej se vznýst, tak mávni křídlem a poletíme do těc..
Soundtrack - Discopříběh - Když tátové blbnou
Navštívil sem dýzu, můj táta tam byl, chytil druhou mízu, jó ten ale žil. Všem známejm dívčinám tam platil, ten se ale vybarvil. Spořitelní knížka, ta udělá krach,
Soundtrack - Discopříběh - Když jsou doma galeje
Videoklip a text písně Když jsou doma galeje od Soundtrack - Discopříběh. Nic se neděje teď sou galeje, ale za pár dnů už to v suchu je a jsem zas ..
Soundtrack - Discopříběh - Trhnout se
Videoklip a text písně Trhnout se od Soundtrack - Discopříběh. Mám sto chutí parádně svůj život nakopnout proč si musím vymýšlet když se chci..
Soundtrack - Discopříběh - Právě začínáme
Videoklip a text písně Právě začínáme od Soundtrack - Discopříběh. Ref:Teď právě začínáme (je nám fajn), co máme, tak to máme (je nám fajn..
Diskopříběh od Jan Bendig
Žiju si svůj diskopříběh, jéjejéjé. už nám jede naše tramvaj, nánanáná. Všechno je to správně načatý. Je mi krásně že mi teď nic vůbec nevadí. Nic nevadí jééé.
Co mi scházelo jsi byla ty od Soundtrack - Discopříběh
Díval jsem se do tváří kluků, který znám. Který šlapou tak jak já asfalt sídliště hledal jsem v nich pokaždý aspoň chuť se hnout ale víc než nudu jsem
Právě začínáme od Soundtrack - Discopříběh
Já svoje jméno tobě dám, je nejlepší, co v městě znám, moje jméno, moje plány budou teď i tvý, nemít tebe, ty mě nemít, tak jsme ztracený. Ref:Teď právě ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

libre
g.b.h.
ugra
ibeyi
wawro
meiko
mansun
epigon
omnia


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.