Marek ztracený vlastní svět akordy karaoke texty

Získej karaoke texty Marek ztracený vlastní svět akordy, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Marek ztracený vlastní svět akordy. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Marek Ztracený - Život
Život nejde podle plánu, těžko uvěřit, že i já stárnu?! Lapám po dechu a nevstávám svěží a nevím o co tady běží. A světu stále nerozumím, jen nechápavě  ...
Marek Ztracený - Sex s ex
E Nikdo z nás neví co vlastně chcem, ženský svět zůstává nepochopen. A C# R: Já mám rád sex se svojí Ex F#mi D a tak dále chci to stále a stále, A C#7 F#mi ...
Dave a Sony - Už se neptej feat. Lukáš Randák
Nebo jsem jedinej, kdo cejtí všechnu bolest světa, kterej denně vidí tolik špíny ... Chlap to nevydrží, veme nůž a pobodá svý vlastní dítě v postýlce uprostřed noci.
Raego - Nic nás nerozdělí (ft. Jarek Šimek)
a na vlastním pozemku si připadám jak emigrant. ... to je svět fakt tak zlej (tak zlej) ... Marek Ztracený - Naše světy · Marek Ztracený - Vrať mi mou duši · Marek ...
Michal Hrůza - Zakázané uvolnění
Nad hlavou je můj svět, prosím vás, odpusťte mi. Teď zůstat ležet na zádech, dejchat vzduch pod hvězdami. Moje aura a můj bůh ve mně hoří, zdá se mi.
Dear Harp Of My Country od Sarah Brightman
Twilight sága, teenegerský svět upírů a vlkodlaků. • Česká zpěvačka šla na casting! Co všechno dělala na gaučíku? • Jen počkej zajíci aneb Punjabi Mc v akci!
Album Balady od Karel Zich
... and White · 7 Karel Zich - Tuhle chybu chtěl bych mít · 8 Karel Zich - Poselství dětem · 9 Karel Zich - To bych si přál · 10 Karel Zich - Kolik je různých světů ...
Album Chceš mě? Chci tě! od Mňága & Žďorp
Dutý ale free Rok vydání: 2006 12 songů; ALBUM Furt rovně Rok vydání: 1992 14 songů; ALBUM Jen pro vlastní potřebu (Best Of) Rok vydání: 2001 14 songů.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

mystic
pika
crooks


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.