Pavel calta karaoke texty

Získej karaoke texty Pavel calta, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Pavel calta. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Pavel Callta - Mami
Videoklip a text písně Mami od Pavel Callta. Byla jsi překrásná a na všechny ses smála, dokázalas tolik, bylas nejlepší máma. Vychovala si dva syny..
Pavel Callta - Tak Promiň
Videoklip a text písně Tak Promiň od Pavel Callta. Promiň mi ty stahy srdce Cítím, jak ti buší prudce Probuď mě, až zima skončí Až my dva budem ..
Pavel Callta - Terapeut
Videoklip a text písně Terapeut od Pavel Callta. Jsem Tvůj terapeut, s praxí i diplomem. Tvůj psychoterapeut, pomůžu s problémem. Jsem Tvůj farmaceut..
Pavel Callta - Naštěstí
Videoklip a text písně Naštěstí od Pavel Callta. Neštěstí naštěstí nosí střepy Ze střepů štěstí svý Zase slepím V neštěstí naštěst..
Pavel Callta - Propojeni
Videoklip a text písně Propojeni od Pavel Callta. Propojený myšlení, souznění těl a spojení, našich vnitřních sil krásný probíjení. Jsme navž..
Pavel Callta - Ve hvězdách
Videoklip a text písně Ve hvězdách od Pavel Callta. Chci tě tu mít, chci s tebou žít chci s tebou lítat ve hvězdách. Chci tě tu mít, o tobě sní..
Pavel Callta - Zrzka
Videoklip a text písně Zrzka od Pavel Callta. Jel jsem takhle jednou MHDéčkem Nastoupil jsem špatně a jel Béčkem Co se ale stalo z nenadání O tom ne..
Pavel Callta - Ztrácím se
Videoklip a text písně Ztrácím se od Pavel Callta. Ztrácím se v myšlenkách ztrácím se chtěl bych Tě obejmout vnímat Tvůj tep skládat náš sone..
Pavel Callta - Věk je pouze číslo
Videoklip a text písně Věk je pouze číslo od Pavel Callta. Věk, je, pouze číslo na ročníku nezáleží to je to heslo Věk, je, pouze číslo poziti..
Pavel Callta - Sny skutečné jsou
Videoklip a text písně Sny skutečné jsou od Pavel Callta. Nestačí chtít, musíš umět bojovat Najít sílu, kterou v sobě máš Cestou jít, nebát s..
Pavel Callta - Momenty
Videoklip a text písně Momenty od Pavel Callta. Vnímáš ty všechny momenty, co jsou v nás. Doufáš, na věky zastavit tenhle čas. Kroužíš ve vš..
Pavel Callta - Jeden team
27 ژوئن 2016 Videoklip a text písně Jeden team od Pavel Callta. Jsi prostě výjmečná, báječná slečna, byť né moc výřečná..
Pavel Callta - Depka
Videoklip a text písně Depka od Pavel Callta. Je to jen depka, která zas uteče, chce to jen spánek, kterej radost přinese. Je to jen depka, která už u..
Pavel Callta - Pouto přátelství
Videoklip a text písně Pouto přátelství od Pavel Callta. Cítit pouto přátelství Navždy bít se za lásky vítězství Navždy úzká blízkost v sou..
Pavel Callta - Dokola
Videoklip a text písně Dokola od Pavel Callta. Dokola, dokola, dokola, pořád jenom dokola, byla to láska a byla slepá, ne oboustranná...
Pavel Callta - I Fight For You
Videoklip, překlad a text písně I Fight For You od Pavel Callta. I fight for you, over the hills with you, you are the miracle of my life, you are the gir..
Pavel Callta - Usměj se
Videoklip a text písně Usměj se od Pavel Callta. No tak usměj se, usměj se, protože, překrásnej život je, k někomu, přitul se, přitul se, cejtím,..
Pavel Callta - Mirrors
Videoklip, překlad a text písně Mirrors od Pavel Callta. Cause with your hand in my hand and a pocket full of soul I can tell you there's no place we could..
Pavel Callta - Nádech
Videoklip a text písně Nádech od Pavel Callta. Zabít nádech, přežít bouři, silnej příběh, cesty v kříži, touhy stárnou, úzkost nevnímám. J..
Pavel Callta - Čáry Života
Videoklip a text písně Čáry Života od Pavel Callta. Chvíli stůj tvoř dál čáry svých snů...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

odesel
fotbal
kyu
soulo
ta ně
víš
k 7
ge mo
pichu
ygnor


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.