Tvminiuni tvminiuni karneval karaoke texty

Získej karaoke texty Tvminiuni tvminiuni karneval, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Tvminiuni tvminiuni karneval. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


TVMINIUNI - TVMINIUNI Karneval - samba
Text písně TVMINIUNI Karneval - samba od TVMINIUNI. 1 Bóďa:Jó,městem nesu se jó nesu se jako páv celé město je,je ze mě paf Všichni..
TVMINIUNI - V oblacích
1 Valentýnka:Chtěla bych umět co říká se o ptácích že vzlétnou do nebe a koupou se v oblacích mám sen být vysoká jako ta hora co ostrými štíty obláčky orá
Flegyho výběr
Album Flegyho výběr od TVMINIUNI. Texty písní, překlady a ... Video, Překlad, Karaoke. My jsme TVMINIUNI ... Bóďův Rap · TVMINIUNI Karneval - samba ...
TVMINIUNI - Bóďův Rap
Text písně Bóďův Rap od TVMINIUNI. 2 Bóďa(vykřikuje): To nejsem já; s Frantou je tu králík Flegy ..
TVMINIUNI - Špína
Text písně Špína od TVMINIUNI. 2 Bóďa:Špína,špína,špína pálí bez výstrahy jak Terminátor z vytřený podlahy jak Te..
TVMINIUNI - Prapraprazajíci
Text písně Prapraprazajíci od TVMINIUNI. 2 Voráček:Ó,překrásná,má dinosauřice k večeři ti ulovím pra-pra-pra zajíce (napodo..
TVMINIUNI - Frantova Ukolébavka
... Kdy už tam budem? Kosmické disco · Řekni mi měsíci · Špína · Prapraprazajíci · V oblacích · Frantova Ukolébavka · Bóďův Rap · TVMINIUNI Karneval - samb.
TVMINIUNI - Kosmické disco
Text písně Kosmické disco od TVMINIUNI. 2 Bóďa:Ta holka má místo copů chapadla místo zubů takhle velký kusadla slupne n..
TVMINIUNI - Řekni mi měsíci
Text písně Řekni mi měsíci od TVMINIUNI. 2 Valentýnka:Proč šaty z duhy nosím a závoj z rosy mám tak už mi řekni prosím pr..
TVMINIUNI - Kdy už tam budem?
R. Ajka+Jack: /:Mám,mám,mám,pořád se ptám kdy už tam budem kdy už tam budem :/ 1 Jack:Z okna ven se koukáme bez pohnutí čekáme až budem mít ...
TVMINIUNI - Volskej rap
Text písně Volskej rap od TVMINIUNI. 2 Bóďa(vykřikuje):Jo zdarec všichni šikovný kluci a holky nebudeme dneska bašti..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

teeth
andy c
marks
sum 41
on air
unk
curse
killaz
eins a
edguy


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.