Ulozto pisnicky karaoke texty

Získej karaoke texty Ulozto pisnicky, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Ulozto pisnicky. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Sunrise Avenue - Hollywood Hills
C G Ami F C G No, this is not the time or the place for broken hearted Ami Cause this is the end of the rainbow F Where no one can be too sad C G No, I don't ...
Imagine Dragons
Videoklip, překlad a text písně Sucker for Pain (ft. Lil Wayne, Wiz Khalifa, Logic & X-Ambassadors) od Imagine Dragons. I torture you Take my hand through ..
Romské písně - Petr Gujda feat Martin Fečo - Pučav tu tar me
Videoklip a text písně Petr Gujda feat Martin Fečo - Pučav tu tar me od Romské písně. Pučav tu tar me či aves a nebo na phen tu mange andro jakha ..
Pavel Callta - Nádech
Válka bouřící se v nás, měnící se v různých tmách neuhasíná a dál se rozpíná. Temný kříže slovníků, vlhký stránky deníků, teď přiznávám, naše archa bez nás ...
Pásla ovečky
Skrýt překlad písně ›. Pásla ovečky v zeleném háječku. Pásla ovečky v černém lese. Já na ní dupy dupy dup. Ona zas cupi cupi cup. Houfem ovečky seberte se  ...
Lukas Graham - 7 Years
Videoklip, překlad a text písně 7 Years od Lukas Graham. Soon I'll be 60 years old, will I think the world is cold Or will I have a lot of children who can..
Lidové písně - Ej, tá hlucká hospoda
Text písně Ej, tá hlucká hospoda od Lidové písně. A kdo peníze nemá, a kdo peníze nemá, nech do ní nechodí, nech do ní nechodí...
Alan Walker - Faded
Videoklip, překlad a text písně Faded od Alan Walker. I'm faded I'm faded So lost I 'm faded I'm faded So lost I'm faded..
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Bloudím lesem
G C 1. Bloudím lesem D G v hloubi i po kraji. C Bůhví kde jsem, D G boty mi mokrají. G C Zavátých stromů se ptám, D G proč je les v zimě tak sám, G C já ...
Romské písně - Petr Gujda feat Martin Fečo
Videoklip a text písně Petr Gujda feat Martin Fečo - Na co mi peneži ? od Romské písně. Na Boha volám já , doktore pánove uzdravce mi oca bo mě te..
Major Lazer - Lean On feat. MØ & DJ Snake
Videoklip, překlad a text písně Lean On feat. MØ & DJ Snake od Major Lazer. What will we do when we get old? Will we walk down the same road? Will you be ..
Nedvědi - Jaro
Ami G 1. Přišlo se jaro ptát, co dělám a která se mi líbí, Ami G jestli jsem pod rozkvetlým stromem už pusu dal, C D7 G řek' jsem mu o tobě, a ono přikývlo, jako  ...
Pavel Dobeš - Jarmila
G Hmi 1. Jarmila vždycky mi radila, D7 G D7 abych pracovní dobu dodržel, G Hmi dneska mně ale náramně D7 G táhlo domů, a tak jsem prostě šel Emi Jarmila ...
Boo York Boo York (CZ) - Soundtrack
Monster high písničky. Texty písní a překlady, které se zde náchází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně k vzdělávacím účelům.
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Videoklip, překlad a text písně Love Me Like You Do od Ellie Goulding. I'll let you set the pace Cause I'm not thinking straight My head spinning around I..
Jaromír Nohavica - Možná, že se mýlím
C Fadd9 1. Mám rozestláno na posteli pro hosty, C Fadd9 zuby si čistím cizím zubním kartáčkem, C Emi já, snůška zděděných vlastností F Dmi G a obyvatel ...
Lidové písně - Veselé Vánoce
Ref. Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. 1. Proč si děda říct si nedá, tluče o stůl vpředsíni
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Když byla maminka dívčinou ...
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Když byla maminka dívčinou - akordy a text písně .
The Human League - I Love You Too Much
We talked and talked and talked and talked for hours An ocean or two couldn't keep me away from you We spoke about the time and place of our first meeting ...
Katapult V tomhle nejedu
To bych z kůže vylít. V tomhle nejedu. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf. org)
Pavel Callta - Nádech
Tisk · Formát PDF · Přidat do zpěvníku; Přidat mezi oblíbené; Upravit. Válka bouřící se v nás, měnící se v různých tmách neuhasíná a dál se rozpíná. Temný kříže ...
Formát PDF
my minds open like a burned down house, I haven't died at all this year. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Sheppard Geronimo
G. Can you feeeeeeel my love? Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
The Beatles Sexy Sadie
... big you think you are sexy Sadie. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Pink Floyd Breathe
You race toward an early grave. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Nirvana Polly
... the will of instinct. R: It isn't me... Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
James Blunt Same Mistake
Uhuh. B. Did I go wrong? Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac. cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Sheppard Let Me Down Easy
R: Oh let me down easy... 1. Night and day I've been doing the math... Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Enrique Iglesias Hero
I will stand by you forever. You can take my breath away. G Emi C D G. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Formát PDF
And now all I wanna see. Is a sky full of lighters. A sky full of lighters. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Sunrise Avenue Fairytale Gone Bad
Tell them the fairytale gone bad... Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
James Arthur Say You Won't Let Go
Just say you won't let go. Oh, just say you won't let go. Tištěno z pisnicky-akordy. cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF  ...
Katy Perry Hot 'n Cold
You're up then you're down, down... Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Bruno Mars If I Knew
If I knew one day you would come. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
First Aid Kit Emmylou
R: I'll be your Emmylou... (2x). Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Nirvana Oh Me
D. E. And store it deep inside of me. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Black Veil Brides Sweet Blasphemy
This is our Sweet Blasphemy. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Melanie Thornton Wonderful Dream (Holidays Are Coming)
Lalalalalalalalalala. Lalalalalalalalalala. Celebrate a life where dreams come true. Love is a reason it's always the real thing. Tištěno z pisnicky-akordy.cz.
4 Non Blondes What's Up?
I pray every single day, for a revolution. *: 25 years of my life and still. Tryin' to get up that great big hill of. Hope, for a destination. Tištěno z pisnicky-akordy.cz.
Madness Baggy Trousers
Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)

Podobné texty písní


Poslední texty písní

b 7
bpm
lnjh
mirah
mrdko
river
duety
dakrua
anoche
bla.la
broken
theia


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.