Ulož to stahuj pisničky karaoke texty

Získej karaoke texty Ulož to stahuj pisničky, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Ulož to stahuj pisničky. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Katy Perry - Dark Horse (Feat. Juicy J)
Ze sarkofágu pak Juicy J zarapuje své verše. (LINKINPARK37); Nejznámější vystoupení s touto písničkou se udáalo na předávání cen Grammy 2014, kdy Katy  ...
Jan Bendig - Bloudím (ft. Markéta Konvičková)
Videoklip, překlad a text písně Bloudím (ft. Markéta Konvičková) od Jan Bendig. ( Markéta) A já bloudím ve světě, kde za pravdu se soudí Jenom s p..
Sebastian - Toulavá
Videoklip a text písně Toulavá od Sebastian. On toužil, kroužil, bylo to tak, tu holubici pouštím do oblak, přes matný stěny já vidím dál, maluj..
Enrique Iglesias - El Perdón ft. Nicky Jam
Videoklip, překlad a text písně El Perdón ft. Nicky Jam od Enrique Iglesias. Es que yo sin ti Y tu sin mí Dime quién puede ser feliz Esto no me gusta Es..
Petr Kotvald - Dál sníh padá
Videoklip a text písně Dál sníh padá od Petr Kotvald. Dál sníh padá V hory, doly a dál Jásá anděl, Vánoce tu mám Vstávejte To z Betléma píšo..
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Videoklip, překlad a text písně Love Me Like You Do od Ellie Goulding. I'll let you set the pace Cause I'm not thinking straight My head spinning around I..
Slza - Celibát
(laralara); „Text písničky je postaven na protikladech symbolizujících překážky, které musíte překonat, abyste zachránili vztah,“ vysvětluje kytarista skupiny Slza ...
Soundtrack - Ledové království - Najednou
(wexe); Písničku Let it go přezpívala do češtiny jedna z našich nejlepších zpěvaček Monika Absolonová. (Zuzka736); Diadém je ozdoba hlavy s drahými kameny ...
Yzo Empire/ Milion+
Videoklip a text písně Gumbgu x CBCH x Logic x Yeezus2020 x Robin Zoot od Yzo Empire/ Milion+. Sem ten vyjebanej blázen, sedim v Orionu a dávám si pivní.
Elán - Tisíc a jeden krát
Videoklip a text písně Tisíc a jeden krát od Elán. ref:..
Kristina - Ta ne
Videoklip a text písně Ta ne od Kristina. Spojme dlane: ta ne, ta ne A láska nech sa stane: ta ne, ta ne Budzeme še l'ubic: ta ne, ta ne Mocne jak dva dub..
Patrik Krajčír - My dva
Videoklip a text písně My dva od Patrik Krajčír. Jak se to mohlo vůbec stát, tobě nestačila láska má, že si odešla, co ty a já, proč si odešla,..
Lone Survivor
Album Lone Survivor od Marpo. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Yzo Empire/ Milion+ - Logic - HVSHTHVG
Videoklip a text písně Logic - HVSHTHVG od Yzo Empire/ Milion+. Tásvá má vatra,tásvá má vatra, (cannabis) Tásvá má vatra, Indica, Tiva-Sa (ganja) T..
Jiří Helekal - Vařili Jsme Kaši
4. srpen 2008 Jiří Helekal - Vařili Jsme Kaši - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a ...
Václav Neckář - Půlnoční
Videoklip a text písně Půlnoční od Václav Neckář. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja..
Barbora Poláková - Nafrněná
Videoklip a text písně Nafrněná od Barbora Poláková. Je nafrněná, nafrněná, nafrněná, prej blbě vaří, je nafrněná, nafrněná, až moc se jí..
Holki - Vzpomínky zůstanou
Videoklip a text písně Vzpomínky zůstanou od Holki. Krásný vzpomínky mi zůstanou, navždy mě budou hřát...
Duff - Život na dně
Nenávidím lháře, feťáky a policajty, stahujou mi krk, stejně silně jako svaly krajty, Nepřijímám rány velké jako zemětřesení v Haiti. Seru na fejk, internet, gigabajty
Pil C - Trippin (ft. Zayo)
Videoklip a text písně Trippin (ft. Zayo) od Pil C. [Pil C:] Zabúdam v poslednej dobe aj spať, robím so skupinou, život, na štart. Nechápeš nás tak ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

grieva
para


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.