Future biografie

Nayvadius Wilburn (který přišel na svět 20. listopadu roku 1985), zákonného jména Nayvadius Cash, více známý jako Future, je ve skutečnosti americký umělec z Atlanty v Georgii.


Od roku 2010 do roku 2011, Future vydal řadu mix tapes - Dirty Sprite, 1000 a True Story. Posledně jmenovaná zahrnuje sólo skladbu "Tony Montana", jež je odkazem na film Scarface. V tomto období Future spolu s Gucci Mane skládá sólovku "Racks". V září 2011 Future podepisuje smlouvu s Epic Label Group a to jen několik dní před vydáním svého následujícího mixtape známého jako Streetz Calling.


Ačkoli Future na MTV oznámil, že Streetz Calling bude jeho poslední mixtape před vydáním jeho prvního studiového alba, vydal ještě jeden mixtape, Astronaut Status, který byl vydán v lednu 2012. Troy Mathews z XXL napsal, "Zatímco Astronaut Status je nahoru a dolů a nedosáhne takového úspěchu jako "Tony Montana", "Racks" a "Magic", je jasné, že bude pokračovat hype roku 2011 a přenese se i do roku 2012. Future byl vybrán na výroční XXL Freshmen listing na počátku roku 2012.


Najděte texty písní od Future !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.