Rae Sremmurd biografie

Rae Sremmurd je slavná americká hip hopová kapela pocházející z Tupelo. Toto duo, které tvoří dva bratři se původně nazývalo Slim Jxmmi (založeno pod názvem Swae Lee). Než se z nich stali profesionální rappeři, vydávali videa na sociálních sítích, jako je YouTube. P-Nastyho zaujala jejich hudba a pozval je do Atlanty. A rozhodnutí o přestěhování do Atlanty jim změnilo život.


V Atlantě se Rae Sremmurd spojil s Mike Will Made It a vznikly jejich první dvě písně "I Dip" a "We" (vydány v roce 2013). Ačkoli to nebyl ideální začátek, jejich další píseň No Flex Zone dosáhla na 35. pozici na Billboard Hot 100. Duo přišlo s několika remixy a píseň 'No Type' se dostala na 16. místo v Billboard chart.


V roce 2015 bylo vydáno první album "SremmLife", které jim poskytlo tolik potřebné nakopnutí, aby se v hudebním průmyslu stali opravdu někým. Jeden milion kopií tohoto alba bylo prodáno v USA a získalo platinovou desku.


Posíleni úžasným úspěchem prvního alba vydávají roce 2016 další album s názvem "SremmLife 2". Ve stejném roce Rae Sremmurd také zakládají nahrávací label pod názvem SremmLife Crew Records.


Rae Sremmurd si získlado velkou populáritu díky singlu Black Beatles (zahrnutém na albu SremmLife 2). Single se stal  číslem jedna americkém billboardu Hot 100 a tato píseň také tvořila historii, protože se dostala na první příčty hitparád v mnoha zemích po celém světě.


I když se jim podařilo dosáhnout úspěchu, zůstali nohami na zemi a hladoví a to jim podle nich dodává energii, která je udržuje aktivní a tvůrčí. Rae Sremmurd se stalo získalo velký úspěch i díky tomu, že vrátila zábavu zpět do hudby.


Najděte texty písní od Rae Sremmurd !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.