Zara Larsson biografie

Zara Larsson je švédská zpěvačka. Je mladá, ale nadaná. Narodila se v prosinci 1997. Do povědomí veřejnosti se dostala poté, co vyhrála, v roce 2008, talentovou show Talang. A už ve věku 10-ti let podepsala svou první smlouvu se společností Ten Music Group. Své debutové album s názvem Introducing vydala v lednu 2013. A v rámci turné procestovala většinu evropy, včetně Švédska, Norska, Dánska a Francie. Její album se stalo hitem a prodaly se ho miliony kopií.


V roce 2013 podepsala Zara Larsson ve Spojených státech 3 letou smlouvu s Epic Records. Zara Larsson je skvělý umělec. A svou vášen pro hudbu má už od doby co byla malá holčička. Splnil se jí sen, který se jí daří naplňovat. Díky svému talentu měla privilegium vystupovat při zahájení a zakončení UEFA Euro 2016 ve Francii. Její fanoušci a přátelé s napětím sledují každý další krok, který učiní. Každý kdo ji zná, v ní vidí velkou budoucnost v roli zpěvačky a popové hvězdy. Má ještě hodně času toho hodně dokázat. Zara Larssonová je skutečně talentovaná.


Najděte texty písní od Zara Larsson !

Poslední biografie zpěváků a kapel

Katy Perry biografieSam Hunt biografieClean Bandit biografieKyle biografieJames Arthur biografieJ. Cole biografieRae Sremmurd biografieMaroon 5 biografieBig Sean biografieKendrick Lamar biografieBruno Mars biografieEd Sheeran biografieMigos biografieLady Gaga biografieZayne / Taylor Swift biografieLukas Graham biografieJeremih biografieZara Larsson biografieGnash biografieLuke Bryan biografieJames Bay biografieZayn Malik biografiePink biografieThomas Rhett biografieColdplay biografieDaya biografieG-Eazy biografieTory Lanez biografieJustin Timberlake biografieDJ Snake biografieKevin Gates biografieDJ Khaled biografieAlessia Cara biografieMajor Lazer biografieDesiigner biografieMike Posner biografieBeyoncé biografieFetty Wap biografieFlo Rida biografieFifth Harmony biografieFuture biografieDNCE biografieSelena Gomez biografieShawn Mendes biografieBryson Tiller biografieMeghan Trainor biografieThe Weeknd biografieAdele biografieThe Chainsmokers biografieRihanna biografieTwenty One Pilots biografieJustin Bieber biografieDrake biografie

Poslední texty písní

7l7
¡dos!
stag
sam
90210
blush
n.k


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.